Меню сайту

Категорії

Кнопка сайту

Життя сайту

К-сть матеріалів
Новини: 147
Файли: 683
Методика: 183
Записник: 142
Відео: 397
Сайти: 181
Фото: 107
Коментарі: 117

Опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 1637

Статистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0

Відзнака
height="150"

Візитка сайту » Літературні новини» Архів новин» 2013 » Февраль » 5 » Четвертого лютого 1873 року народився Михайло Пришвін.

02:40
Четвертого лютого 1873 року народився Михайло Пришвін.

Михайло Михайлович Пришвін - російський радянський письменник, автор творів про природу, мисливських розповідей і творів для дітей.

 Народився Михайло Пришвін 4 лютого 1873 в родинному маєтку в Орловській губернії. Закінчив Ризький політехнікум з дипломом інженера-землевпорядника, до 1905 р. працював агрономом.

 Перше оповідання Пришвіна «Сашок» було опубліковане в 1906 р. За книгу подорожніх нарисів «В краю неляканих птахів» (1907) був удостоєний звання дійсного члена Імператорського географічного товариства і срібної медалі.

 За підсумками подальших подорожей Пришвіна від Скандинавії до Середньої Азії були написані книги «За чарівним колобком» «Біля стін граду невидимого», «Славні бубни» і «Чорний араб». У 1912-1914 рр.. виходить перша збірка творів Пришвіна в 3 томах.

 Під час Першої Світової війни Пришвін був військовим кореспондентом на фронті. До Жовтневої революції Пришвін спочатку поставився вороже, був арештований за викривальні статті. З 1925 р. жив в Переславлі-Заліському, написав книгу «Джерела Берендея», що стала основою більш пізньої книги «Календар природи» (1935), а з 1926 по 1937 - в Сергієвому. У 1927-1930 рр.. вийшло зібрання творів Пришвіна в семи томах з передмовою Максима Горького. У 1940 р. опублікував поему в прозі «Фацелія».

 У 1941 р. Пришвін евакуювався а, в 1943 повернувся в Москву. У 1945 р. всього за один місяць після Перемоги, написав повість-казку «Комора сонця», яка відразу ж отримала премію на конкурсі на кращу дитячу книгу. В останні роки життя Пришвін працював над підготовкою нового зібрання творів, яке вийшло в 6-ти томах, посмертно в 1956-1957 рр..

 Помер Пришвін 16 січня 1954, похований в Москві.Переглядів: 870 | Додав: adriana | Теги: пришвін, комора сонця | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу

Пошук

Нове на сайті
Т.Шевченко (8 кл)
Ісаєва О.О. Зарубіжна література. Підручник. 10 кл. (стандарт)
Ісаєва О.О. Зарубіжна література. Підручник. 10 кл. (проф.рівень)
Ковбасенко Ю. І. Зарубіжна література. Підручник. 10 кл. (стандарт)
Ковбасенко Ю. І. Зарубіжна література. Підручник. 10 кл. (проф.рівень)
Методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у 2018/2019 н.р.
Інноваційні смаколики для вчителя зарубіжної літератури
Шпаргалка для вчителя літератури
Архітектура в Давньому Римі. Відео
Герої давньогрецьких міфів. Мультфільми
Музеї літературних героїв
Олександр Жиго "Зізнайся, чи ти згадуєш мене?"

Новини освіти

Facebook
Адріана Химинець

Створіть Свою Візитку

Архів записів

Антивірус


© Світ літератури Химинець А.А. 2012-2018
Всі права захищені згідно чинного законодавства України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.


Авторське право
Всі матеріали представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом. Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даних матеріалів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.
Правовласникам
Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви є автором якогось із представлених матеріалів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я прийму міри щодо владнання непорозумінь.


Сторінки сайту
Корисні посилання

Друзі
Каталог україномовних сайтів Анализ веб сайтов UkrNET - поисково-информационный ресурс Яндекс.Метрика
Никнейм Світ літератури (сайт Адріани Арпадівни Химинець) зарегистрирован!