При копіюванні, використанні та цитуванні матеріалів посилання на сайт Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ!
Т.Шевченко. Світові генії
31.07.2016

Обличчя української історії. Тарас Шевченко


Великі Українці - Тарас Шевченко


Тарас Шевченко (Псалмы Давида). Цикл "Библейский сюжет". Студия "Неофит". ТК "Культура".Автор и ведущий Дмитрий Менделеев



Шевченко. 200 років самотності (Телеканал Інтер)
Йому рукоплескали, ним захоплювалися. Його досі люблять і поважають мільйони. Чому ж слава не принесла Шевченкові щастя? Прості питання, питання про нього, ставлять вчених у глухий кут. Якою людиною був Шевченко? Що любив? Про що мріяв? І чого соромився? Життя Великого поета. Нова версія.


12-серійний художній фільм про життя Тараса Шевченка
Т.Шевченко. Заповіт. Серія 1. Давно те діялось колись...


Т.Шевченко. Заповіт. Серія 2. Мені тринадцятий минало...


Т.Шевченко. Заповіт. Серія 3. У Вільні городі...


Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 4. І виріс я на чужині


Тарас Шевченко. Заповіт. 5 серія. На розпуттях велелюдних


Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 6. Там ніч, як день...


Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 7. На сій окраденій землі


Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 8. Душа призначенням прекрасним


Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 9. Доля, де ти...


Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 10. Братство


Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 11. Братство


Документальний фільм-трилогія "Тарас Шевченко". Фільм присвячено 200-річчю від дня народження Т.Шевченка. Виробництво 2013 року. Студія "Кінологос".
Перша серія "Віра".


Друга серія "Поступ".


"Воскресіння"


"Мій Шевченко" (2001)
Спецпроект Юрія Макарова "Мій Шевченко" представляє собою 4-серійний фільм, присвячений життю Великого Кобзаря. Поруч із загальнопоширеними відомостями у проекті розкриваються невідомі деталі з біографії автора, що дає цілісне уявлення про життя та особистість Тараса Шевченка - не символ і параграф із підручника, а живу людину.
Які шанси були у хлопця-кріпака, четвертого із дев'яти дітей у селянській родині, у дев'ятнадцятому столітті стати відомим українським поетом? -- Жодних", -- так починається цей фільм, який, на думку режисера, мав би "донести до свідомості сучасного вестернізованого українця, що Шевченко був абсолютно кльовою, сучасною постаттю, і якщо з фільму це випливає, значить мені щось вдалося". На підтвердження цієї думки Юрій Макаров процитував відому фразу Єжи Онуха, що "Шевченко -- це модний бренд".

Перша серія


Друга серія


Третя серія


Четверта серія


"Таємниці генія Шевченка"
Документальний фільм "Таємниці генія Шевченка" знятий до 200-річчя з дня народження українського поета.
За словами авторів фільму, розкриття таємниць Тараса Шевченка перетворилося на справжній детектив. Над ним працював Департамент журналістських розслідувань каналу "1+1″.
"Наш фільм - це розслідування білих плям у біографії Тараса Шевченка. І повірте, їх безліч! За радянських часів його біографія була надто сильно цензурована", -- коментує сценарист фільму Світлана Усенко. Ведуча Світлана Усенко відома глядачам перш за все проектами "Секс-місія" та "Моя хата скраю". Їй належить ідея стрічки. Зйомки тривали більше півроку.
У ньому розказують про парадокси і таємниці Шевченка, про його кохання та нащадків. Адже і досі не відомо, чи були у Кобзаря власні діти та чому цар Микола І насправді забороняв йому на засланні не тільки писати вірші, а й малювати.
У фільмі є дві лінії. Перша -- власне документальна. Географія зйомок вийшла далеко за межі України. До того ж були проведені графологічні експертизи рукописів Шевченка та ідентифікація осіб за фізіогномічними ознаками.
Друга лінія -- художній фільм-реконструкція. Це ігрові епізоди, реконструкції найважливіших моментів із життя Шевченка. Самого Кобзаря грають троє професійних акторів: у дитинстві, юності та зрілості.
Сенсаційна прем'єра на 1+1. Фільм присвячений до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Усі парадокси, усі таємниці, кохання та нащадки. Ми багато чули і читали про знаменитого Кобзаря, але в історії життя улюбленого автора лишилося іще багато невідомого. Навіть сам факт народження Тараса Шевченка приховує чимало таємниць. До того ж досі не відомо, чи були у Кобзаря власні діти та чому цар Микола І насправді забороняв йому на засланні не тільки писати вірші, а й малювати.



Додати коментар
Всього коментарів: 0
avatar