Меню сайту

Категорії

Кнопка сайту

Життя сайту

К-сть матеріалів
Новини: 157
Файли: 799
Методика: 198
Записник: 144
Відео: 413
Сайти: 186
Фото: 107
Коментарі: 121

Опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 1857

Статистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Відзнака
height="150"

Візитка сайту » Літературні новини» Архів новин» 2013 » Август » 2 » В Англії знайшли невідомий портрет поета Роберта Бернса

18:35
В Англії знайшли невідомий портрет поета Роберта Бернса

В Англії був знайдений невідомий портрет класика шотландської поезії Роберта Бернса, який, можливо, належить пензлю шотландського живописця Олександра а. Як пише Herald Scotland, картина вартістю близько трьох мільйонів доларів буде виставлена ​​на торги. $CUT$
Полотно, ймовірно, є четвертою версією портрета Бернса, які зробив художник після зустрічі з поетом. Перша картина входить до колекції Шотландської національної портретної галереї, друга зберігається в Національній портретній галереї в Лондоні, а третя – у Художній галереї і музеї Келвінгроув.
Картина, на якій Бернс зображений на тлі пейзажу, датується приблизно 1800-1810 роками. Ім’я її нинішнього власника, котрий раніше купив картину дешевше оцінки, не повідомляється. Він сподівається, що картину придбає музей, щоб вона була представлена публіці.
Авторство картини встановив професор Девід Макі з Кембріджського університету – фахівець з шотландської живопису XVIII століття. Власник полотна вважав, що автором картини був шотландський портретист Генрі Реборн, однак дослідник спростував цю версію.
У 1780-х Насміту портрет Бернса замовив шотландський видавець Вільям Крич, який збирався зобразити поета на фронтиспісі видання з його віршами. Перший портрет Бернса він написав у 1787 році. Саме він потрапив у Шотландську національну портретну галерею, повідомляє Lenta.ru.
http://zik.ua/ua/news/2013/07/24/420967


Переглядів: 1008 | Додав: adriana | Теги: насміт, Портрет, бернс | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу

Пошук

Нове на сайті
Періодизація української літератури
Марко Вовчок "Інститутка". Допомога учню
Марко Вовчок. Біографія. Допомога учню
Переказ роману П.Куліша "Чорна рада"
П.Куліш "Чорна рада". Допомога учню
Використання інфографіки. Творчість Есхіла
Горацій "До Мельпомени". Картки
Романтизм. Картка ФБ
Життя та творчий шлях Р.Баха (відеопрезентація)
Оновлення драматургії кн.ХІХ-поч.ХХст. Відео
Ольга Саліпа "Її судили вчора три судді"
Джордж Карлін. Парадокс нашого часу

Новини освіти

Facebook
Адріана Химинець

Створіть Свою Візитку

Архів записів

Антивірус


© Світ літератури Химинець А.А. 2012-2020
Всі права захищені згідно чинного законодавства України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.


Авторське право
Всі матеріали представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом. Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даних матеріалів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.
Правовласникам
Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви є автором якогось із представлених матеріалів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я прийму міри щодо владнання непорозумінь.


Сторінки сайту
Корисні посилання

Друзі
Каталог україномовних сайтів Анализ веб сайтов UkrNET - поисково-информационный ресурс Яндекс.Метрика
Никнейм Світ літератури (сайт Адріани Арпадівни Химинець) зарегистрирован!