Меню сайту

Категорії
Поетичний вернісаж [58]Цікаво знати [51]
Мудрість притч [27]

Життя сайту

К-сть матеріалів
Новини: 157
Файли: 844
Методика: 205
Записник: 144
Відео: 423
Сайти: 185
Фото: 107
Коментарі: 121

Кнопка сайту

Опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 1959

Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 1
Пользователей: 1
adriana

Відзнака
height="150"

Візитка сайту » Записник » Цікаво знати » Лісовський А. "Таїна зв’язку долі людської і образів світу"

Категорії
Поетичний вернісаж [58]Цікаво знати [51]
Мудрість притч [27]

22:28
Лісовський А. "Таїна зв’язку долі людської і образів світу"

"Існує глибока таїна зв’язку долі людської і образів світу. Не кожному дано її відчути. Не кожен чує схлипи осіннього вітру, чекання замерзлої землі, над якою зібралися снігові хмари. А хто відчуває, той розуміє мову Всесвіту, якою промовляє Бог. Тому й кажуть: справжній Божою милістю поет. Але справжній Божою милістю поет – це і той, хто хоч нічого і не написав, але розуміє мову природи, мову стихій, німу мову душі іншої людини, у якої радість або горе, відчув і прийшов на допомогу, коли ця допомога потрібна, прийшов, хоч і не просили. Бо поезія душі – це поезія естетичної і моральної – ширше – поезія духовної людяності, якої не може виховати ні запам’ятання формул і дат, ні знання будь-яких відомостей про світ. Ця поезія формулюється з допомогою почуттів, естетичними, художніми засобами мистецтва, роздумами над долею героїв, уявою і переживанням людини, що читає, уявляє, співчуває, думає, плаче і сміється. Це саме й здатна творити в душі учнів література як шкільний предмет".

Лісовський А. Література в системі сучасної шкільної освіти // Українська мова і література в школі. – 2011. - № 1. – С. 23Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 1312 | Додав: adriana | Теги: світ, цікаво, поет, лісовський, образ, Існує глибока таїна зв’язку долі лю | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали

Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу

Пошук

Нове на сайті
О.Вайльд "Портрет Доріана Грея" Переказ
Список художніх творів з української літератури літератури на 10 клас
Іван Франко "Мойсей". Переказ
Панас Мирний. Життя і творчість. Презентація
І.Карпенко-Карий «Мартин Боруля». Переказ
О.Уайльд. Інстаграм сторінка
Розмальовки для аналізу образу Євгенія Онєгіна
В.Шекспір "Гамлет" Картки
Ольга Кобилянська. Світові генії. Відео
Леся Українка. Світові генії. Відео
Ольга Саліпа "Її судили вчора три судді"
Джордж Карлін. Парадокс нашого часу

Новини освіти

Facebook
Адріана Химинець

Створіть Свою Візитку

Архів записів

Мій ютуб

Уроки Авраменка

Антивірус


© Світ літератури Химинець А.А. 2012-2021
Всі права захищені згідно чинного законодавства України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.


Авторське право
Всі матеріали представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом. Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даних матеріалів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.
Правовласникам
Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви є автором якогось із представлених матеріалів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я прийму міри щодо владнання непорозумінь.


Сторінки сайту
Корисні посилання

Друзі
Літера. Блог Химинець А.А. О.Духнович - будитель Закарпаття Анализ веб сайтов UkrNET - поисково-информационный ресурс Яндекс.Метрика
Никнейм Світ літератури (сайт Адріани Арпадівни Химинець) зарегистрирован!