Меню сайту

Категорії
Поетичний вернісаж [57]Цікаво знати [49]
Мудрість притч [27]

Кнопка сайту

Життя сайту

К-сть матеріалів
Новини: 147
Файли: 617
Методика: 177
Записник: 141
Відео: 371
Сайти: 192
Фото: 107
Коментарі: 117

Опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 1509

Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0

Відзнака
height="150"

Візитка сайту » Записник » Цікаво знати » Лісовський А. "Таїна зв’язку долі людської і образів світу"

Категорії
Поетичний вернісаж [57]Цікаво знати [49]
Мудрість притч [27]

22:28
Лісовський А. "Таїна зв’язку долі людської і образів світу"

"Існує глибока таїна зв’язку долі людської і образів світу. Не кожному дано її відчути. Не кожен чує схлипи осіннього вітру, чекання замерзлої землі, над якою зібралися снігові хмари. А хто відчуває, той розуміє мову Всесвіту, якою промовляє Бог. Тому й кажуть: справжній Божою милістю поет. Але справжній Божою милістю поет – це і той, хто хоч нічого і не написав, але розуміє мову природи, мову стихій, німу мову душі іншої людини, у якої радість або горе, відчув і прийшов на допомогу, коли ця допомога потрібна, прийшов, хоч і не просили. Бо поезія душі – це поезія естетичної і моральної – ширше – поезія духовної людяності, якої не може виховати ні запам’ятання формул і дат, ні знання будь-яких відомостей про світ. Ця поезія формулюється з допомогою почуттів, естетичними, художніми засобами мистецтва, роздумами над долею героїв, уявою і переживанням людини, що читає, уявляє, співчуває, думає, плаче і сміється. Це саме й здатна творити в душі учнів література як шкільний предмет".

Лісовський А. Література в системі сучасної шкільної освіти // Українська мова і література в школі. – 2011. - № 1. – С. 23Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 777 | Додав: adriana | Теги: світ, цікаво, поет, лісовський, образ, Існує глибока таїна зв’язку долі лю | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали

Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу

Пошук

Нове на сайті
Вірші В.Симоненка
В.Симоненко. Допомога учню 7 кл.
Біографія В.Симоненка. Допомога учню
Вірші Л.Костенко: 7 клас. Допомога учню
Біографія Ліни Костенко. Допомога учню
Програма з української літератури для 10–11 кл. Профільний рівень (2018)
Програма з української літератури для 10–11 кл. Рівень стандарту (2018)
Програма із зарубіжної літератури для 10-11 кл. Рівень стандарт (2018)
"Пекло" Худ. фільм
Відео презентація життя і творчості Р.Д.Бредбері
Олександр Жиго "Зізнайся, чи ти згадуєш мене?"
Інелла Огнєва "Вона була неправильна людина"

Новини освіти

Facebook
Адріана Химинець

Створіть Свою Візитку

Архів записів

Антивірус


© Світ літератури Химинець А.А. 2012-2018
Всі права захищені згідно чинного законодавства України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.


Авторське право
Всі матеріали представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом. Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даних матеріалів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.
Правовласникам
Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви є автором якогось із представлених матеріалів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я прийму міри щодо владнання непорозумінь.


Сторінки сайту
Корисні посилання

Друзі
Літера. Блог Химинець А.А. О.Духнович - будитель Закарпаття Анализ веб сайтов UkrNET - поисково-информационный ресурс Яндекс.Метрика
Никнейм Світ літератури (сайт Адріани Арпадівни Химинець) зарегистрирован!