Меню сайту

Категорії

Кнопка сайту

Життя сайту

К-сть матеріалів
Новини: 147
Файли: 683
Методика: 183
Записник: 142
Відео: 397
Сайти: 181
Фото: 107
Коментарі: 117

Опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 1644

Статистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0

Відзнака
height="150"

Візитка сайту » Літературні новини» Архів новин» 2014 » Январь » 7 » У міжнародному потязі з’явилися безкоштовні книжки

02:55
У міжнародному потязі з’явилися безкоштовні книжки

Пасажири потягів напрямку «Київ – Варшава – Київ» зможуть безкоштовно читати в дорозі книжки українською. У вагонах з’являться твори українських письменників, що стали лауреатами премії Конрада (Таня Малярчук, Наталка Сняданко, Сергій Жадан та Тарас Прохасько), а також перекладені тексти польських літераторів. Проект «Книжкові мандри» ініціював Польський інститут у Києві, а «Південно-західна залізниця» підтримала його. Видавці, що надали книги, кажуть: така акція – це ефективний маркетинговий хід, адже після подорожі читач вирушить до книгарні – дізнатись, чим усе закінчилось.
Почитати також можна буде і переклади з польської. Серед авторів – Адам Міхнік – діяч руху «Солідарність» та головний редактор «Газети виборчої», режисер Кшиштоф Зануссі та дружина шостого президента Польщі Данута Валенса. Будуть також нові номери часопису «Критика».
Директор Польського інституту Ярослав Ґодун каже, що проект «Книжкові мандри» – це ще одна спроба познайомити із українською книжкою ширше коло читачів. Зауважує, що в Україні бракує установи, що займалася б популяризацією літератури за кордоном. У Польщі, наприклад, існує такий галузевий інститут, який займається перекладами польських книжок за кордоном. «Тільки на них цього року ми витратили понад 10 мільйонів євро» – зазначає він.
Крадіїв організатори акції не бояться – кажуть, що в такому разі поновлюватимуть запаси. І це може слугувати показником популярності книжки – як у британських бібліотеках, де складають рейтинг творів, які крадуть найчастіше.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/25213578.html


Переглядів: 621 | Додав: adriana | Теги: читання, Книжкові мандри, книги | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу

Пошук

Нове на сайті
Т.Шевченко (8 кл)
Ісаєва О.О. Зарубіжна література. Підручник. 10 кл. (стандарт)
Ісаєва О.О. Зарубіжна література. Підручник. 10 кл. (проф.рівень)
Ковбасенко Ю. І. Зарубіжна література. Підручник. 10 кл. (стандарт)
Ковбасенко Ю. І. Зарубіжна література. Підручник. 10 кл. (проф.рівень)
Методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у 2018/2019 н.р.
Інноваційні смаколики для вчителя зарубіжної літератури
Шпаргалка для вчителя літератури
Архітектура в Давньому Римі. Відео
Герої давньогрецьких міфів. Мультфільми
Музеї літературних героїв
Олександр Жиго "Зізнайся, чи ти згадуєш мене?"

Новини освіти

Facebook
Адріана Химинець

Створіть Свою Візитку

Архів записів

Антивірус


© Світ літератури Химинець А.А. 2012-2018
Всі права захищені згідно чинного законодавства України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.


Авторське право
Всі матеріали представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом. Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даних матеріалів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.
Правовласникам
Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви є автором якогось із представлених матеріалів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я прийму міри щодо владнання непорозумінь.


Сторінки сайту
Корисні посилання

Друзі
Каталог україномовних сайтів Анализ веб сайтов UkrNET - поисково-информационный ресурс Яндекс.Метрика
Никнейм Світ літератури (сайт Адріани Арпадівни Химинець) зарегистрирован!