Меню сайту

Категорії

Життя сайту

К-сть матеріалів
Новини: 157
Файли: 832
Методика: 205
Записник: 144
Відео: 420
Сайти: 185
Фото: 107
Коментарі: 121

Кнопка сайту

Опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 1934

Статистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0

Відзнака
height="150"

Візитка сайту » Літературні новини» Архів новин» 2013 » Февраль » 15 » У бібліотеках Великобританії зростає попит на дитячу літературу

02:17
У бібліотеках Великобританії зростає попит на дитячу літературу

Оприлюднена щорічна статистика, що дозволяє відстежувати, як змінюються читацькі уподобання користувачів бібліотек Сполученого Королівства.
Журнал The Bookseller наводить статистичні дані (червень 2011 – липень 2012), надані сервісом Nielsen BookScan, а також програмою Public Lending Right, яка дозволяє авторам отримувати відрахування за книги, які користуються попитом у читачів в британських бібліотеках. В цілому, традиційно відзначають фахівці, послуги бібліотек у суспільстві стають все більш затребуваними рік від року.

Що ж стосується конкретних переваг, то, як виявилося, найбільшою популярністю серед користувачів бібліотек шостий рік поспіль користуються твори Джеймса Паттерсона: читачі звернулися до творів маестро кримінального детективу більше двох мільйонів разів. Лідером по попиту серед конкретних книг став роман 10-th Anniversary, написаний Паттерсоном в співавторстві з Максін Паетро і побачив світ саме на початку 2012 року.

В цілому, однак, зафіксовано деяке зниження популярності літератури для дорослих і, відповідно, зростання читацького попиту на дитячу літературу: на думку аналітиків, це зміщення акцентів дуже показово. У топ-десятці найбільш популярних авторів опинилися шість дитячих письменників, а частка дитячої літератури від загального числа звернень в бібліотеках склала 37,4% в порівнянні з 35,9% в минулому році. Згідно з даними Nielsen, зі ста найбільш затребуваних найменувань 30 були адресовані дитячій аудиторії, а з 5000 найпопулярніших книг на частку дитячих довелося 42% у порівнянні з 39% в 2011 році.

Представники Public Lending Right відзначили, що для багатьох авторів «бібліотечні» відрахування становлять істотну частину річних доходів. За тридцять років існування програми 50 тисяч письменників заробили в цілому 138 000 000 фунтів стерлінгів. У 2013 році планується виплатити 6,4 мільйона фунтів 23 тисячам авторів: одне читацьке звернення оцінюється в 6,2 пенса, незважаючи на те, що протягом останніх років чиняться постійні спроби скоротити цю суму.

http://knig.org.ua/u-bibliotekah-velykobrytaniji-zrostaje-popyt-na-dytyachu-literaturu.htmlПереглядів: 1091 | Додав: adriana | Теги: дитяча література, Детектив, петтерсон | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу

Пошук

Нове на сайті
Іван Франко "Мойсей". Переказ
Панас Мирний. Життя і творчість. Презентація
І.Карпенко-Карий «Мартин Боруля». Переказ
Переказ роману П.Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»
І.Нечуй-Левицький "Кайдашева сім'я". Переказ
О.Уайльд. Інстаграм сторінка
Розмальовки для аналізу образу Євгенія Онєгіна
В.Шекспір "Гамлет" Картки
Біографія О.Пушкіна. Відеопрезентація
Роберт Бернс. Відеопрезентація
Ольга Саліпа "Її судили вчора три судді"
Джордж Карлін. Парадокс нашого часу

Новини освіти

Facebook
Адріана Химинець

Створіть Свою Візитку

Архів записів

Мій ютуб

Уроки Авраменка

Антивірус


© Світ літератури Химинець А.А. 2012-2021
Всі права захищені згідно чинного законодавства України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.


Авторське право
Всі матеріали представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом. Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даних матеріалів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.
Правовласникам
Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви є автором якогось із представлених матеріалів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я прийму міри щодо владнання непорозумінь.


Сторінки сайту
Корисні посилання

Друзі
Каталог україномовних сайтів Анализ веб сайтов UkrNET - поисково-информационный ресурс Яндекс.Метрика
Никнейм Світ літератури (сайт Адріани Арпадівни Химинець) зарегистрирован!