Меню сайту

Категорії

Кнопка сайту

Життя сайту

К-сть матеріалів
Новини: 147
Файли: 607
Методика: 177
Записник: 140
Відео: 370
Сайти: 192
Фото: 107
Коментарі: 117

Опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 1479

Статистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 6
Пользователей: 1
adriana

Відзнака
height="150"

Візитка сайту » Літературні новини» Архів новин» 2013 » Февраль » 15 » У бібліотеках Великобританії зростає попит на дитячу літературу

02:17
У бібліотеках Великобританії зростає попит на дитячу літературу

Оприлюднена щорічна статистика, що дозволяє відстежувати, як змінюються читацькі уподобання користувачів бібліотек Сполученого Королівства.
Журнал The Bookseller наводить статистичні дані (червень 2011 – липень 2012), надані сервісом Nielsen BookScan, а також програмою Public Lending Right, яка дозволяє авторам отримувати відрахування за книги, які користуються попитом у читачів в британських бібліотеках. В цілому, традиційно відзначають фахівці, послуги бібліотек у суспільстві стають все більш затребуваними рік від року.

Що ж стосується конкретних переваг, то, як виявилося, найбільшою популярністю серед користувачів бібліотек шостий рік поспіль користуються твори Джеймса Паттерсона: читачі звернулися до творів маестро кримінального детективу більше двох мільйонів разів. Лідером по попиту серед конкретних книг став роман 10-th Anniversary, написаний Паттерсоном в співавторстві з Максін Паетро і побачив світ саме на початку 2012 року.

В цілому, однак, зафіксовано деяке зниження популярності літератури для дорослих і, відповідно, зростання читацького попиту на дитячу літературу: на думку аналітиків, це зміщення акцентів дуже показово. У топ-десятці найбільш популярних авторів опинилися шість дитячих письменників, а частка дитячої літератури від загального числа звернень в бібліотеках склала 37,4% в порівнянні з 35,9% в минулому році. Згідно з даними Nielsen, зі ста найбільш затребуваних найменувань 30 були адресовані дитячій аудиторії, а з 5000 найпопулярніших книг на частку дитячих довелося 42% у порівнянні з 39% в 2011 році.

Представники Public Lending Right відзначили, що для багатьох авторів «бібліотечні» відрахування становлять істотну частину річних доходів. За тридцять років існування програми 50 тисяч письменників заробили в цілому 138 000 000 фунтів стерлінгів. У 2013 році планується виплатити 6,4 мільйона фунтів 23 тисячам авторів: одне читацьке звернення оцінюється в 6,2 пенса, незважаючи на те, що протягом останніх років чиняться постійні спроби скоротити цю суму.

http://knig.org.ua/u-bibliotekah-velykobrytaniji-zrostaje-popyt-na-dytyachu-literaturu.htmlПереглядів: 546 | Додав: adriana | Теги: дитяча література, Детектив, петтерсон | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу

Пошук

Нове на сайті
Гр. Тютюнник «Климко». Допомога учню
Григір Тютюнник. Допомога учню
М. Стельмах «Гуси-лебеді летять...» Допомога учню
Біографія М. Стельмаха. Допомога учню
Переказ повісті І. Франка «Захар Беркут»
Програма з української літератури для 10–11 кл. Профільний рівень (2018)
Програма з української літератури для 10–11 кл. Рівень стандарту (2018)
Програма із зарубіжної літератури для 10-11 кл. Рівень стандарт (2018)
Відео презентація життя і творчості Р.Д.Бредбері
Диафильм "Мальчик-звезда" за сказкою Оскара Уайльда
Інелла Огнєва "Вона була неправильна людина"
Восточная мудрость

Новини освіти

Facebook
Адріана Химинець

Створіть Свою Візитку

Архів записів

Антивірус


© Світ літератури Химинець А.А. 2012-2018
Всі права захищені згідно чинного законодавства України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.


Авторське право
Всі матеріали представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом. Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони. Публікація даних матеріалів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород.
Правовласникам
Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви є автором якогось із представлених матеріалів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я прийму міри щодо владнання непорозумінь.


Сторінки сайту
Корисні посилання

Друзі
Каталог україномовних сайтів Анализ веб сайтов UkrNET - поисково-информационный ресурс Яндекс.Метрика
Никнейм Світ літератури (сайт Адріани Арпадівни Химинець) зарегистрирован!